502 574 852, biuro@konsart.pl facebook
(Symbol GAN21574) LOKAL na WYNAJEMSZCZECIN, NIEBUSZEWO
Praktyczne, profesjonalne pokoje biurowe.
Do wynajęcia lokale biurowe o różnych powierzchniach i konfiguracjach m.in: 20, 50, 100, 200, 400 i większe. Są to zarówno pokoje jak i open space. Pokoje są klimatyzowane lub wyposażone w wentylację grawitacyjną, ściany wykończone płytami g-k, malowane, we wszystkich biurach podłogi techniczne wykończone wykładziną dywanową, podwieszane sufity.
W obiekcie są w pełni wyposażone sale spotkań na kilka osób czy też sale konferencyjne z możliwością dostosowania do określonej grupy uczestników np.: 60, 100, 200 osób. Jest również lunchbar oraz na każdej kondygnacji aneks kuchenny do dyspozycji firm.
Budynek podłączony jest do zasilania gwarantowanego napięcia (agregat, UPS). Posiada dwa niezależne łącza internetowe. Wyposażony w serwerownię. Obiekt jest monit6orowany, obsługiwany przez recepcję zlokalizowaną na parterze. Budynek dostosowany do osób niepełnosprawnych, posiada windę oraz dwie klatki schodowe.
W podziemiach budynku znajdują się płatne miejsca parkingowe a wokół ogólno dostępne miejsca postojowe. Są też specjalne miejsca z pełną infrastrukturą ( przebieralnie, prysznice) dla osób chcących przyjechać do pracy rowerem czy motorem.
Obiekt jest bardzo reprezentacyjny zarówno wewnątrz, poprzez zastosowanie nowych technologii i nowoczesny design jak i na zewnątrz. Odbywają się w nim liczne szkolenia, warsztaty, konferencje naukowe. Dpstępny 7 dni w tygodniu 24h.
Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany z samym centrum miasta. Lokalizacja idealna z uwagi na bliskość centrum ale jednocześnie możliwość bezproblemowego parkowania auta.
Do ceny należy doliczyć koszt eksploatacji 24zł/1m2, Na ostateczną cenę wpływa wiele czynników, w tym udział w określonym programie, okres najmu.
Polecam i zapraszam na prezentację.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Symbol
GAN21574
Symbol SWO
394718
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
4 551 PLN
Cena w EURO
964 €
Cena w USD
986 $
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
SZCZECIN
Gmina
SZCZECIN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
NIEBUSZEWO
Powierzchnia całkowita
111, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
2010
Materiał ścian
MIESZANY
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
2
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Klimatyzacja
Ochrona
Liczba miejsc parkingowych
1

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

właściciel


licencja: 10272
biuro@konsart.pl
tel.: +48 502 574 852

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę